Par banku Investoriem

Kartes

VISA / MasterCard Platinum

Rietumu Banka piedāvā saviem klientiem arī ekskluzīvās VISA / MasterCard Platinum kartes. Rietumu Banka bija pirmā banka Baltijas valstīs, kas emitēja šādas kartes.

Tāpat kā pārējās maksājumu kartes arī Platīna kartes var izmantot pirkumu veikšanai un skaidras naudas izņemšanai bankas automātos un bankās visā pasaulē.

Tajā pat laikā Platīna kartes atšķiras no citām maksājumu kartēm - tām ir visvairāk priekšrocību, salīdzinot ar citām kartēm. Šādas kartes lietotājam tiek nodrošināts VIP personas statuss jebkurā tirdzniecības vai pakalpojumu sniegšanas uzņēmumā jebkurā pasaules vietā. Tas vienlaikus garantē gan augstākā līmeņa apkalpošanu un personisku attieksmi pret klientu, gan daudzos gadījumos arī būtiskas atlaides.

Rietumu Bankas izdoto Platinum karšu lietotājiem tiek piedāvāta dalība divās dažādās klientu programmās: Priority Pass un IAPA. Karšu darbības laikā darbojas arī kartes lietotāja dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana ārzemju ceļojumu laikā.

VIP apkalpošana lidostās

Priority Pass nodrošina bankas platīna karšu lietotājiem VIP apkalpošanu visās lielākajās pasaules lidostās – atpūtu VIP personu uzgaidāmajās zālēs, tālruņa un faksa izmantošanu, bezmaksas dzērienus u.c. Kartes lietotājs var ievest VIP atpūtas telpās arī savus ģimenes locekļus un draugus.

Labākās viesnīcas visā pasaulē ar atlaidēm

IAPA ļauj rezervēt numurus labākajās viesnīcās visā pasaulē ar ievērojamām atlaidēm – no 20 līdz 50%. Atlaižu programmā piedalās vairāk nekā 75 tūkstoši viesnīcu un viesnīcu tīklu. Atlaides tiek nodrošinātas arī, nomājot automašīnu lielākajos auto nomas kompānijās Hertz, AVIS, Europcar, Sixt u.c.

Tūrisma birojs Jūsu datorā

IAPA mājas lapa www.iapa.com ļauj klientam izmantot un saņemt IAPA pakalpojumus internetā. Klienti te var gan rezervēt viesnīcu vai iznomāt auto, gan iegādāties lidmašīnas biļetes, gan atrast noderīgu ceļojuma informāciju, kā arī iegādāties un izmantot dažādus ar ceļošanu saistītus pakalpojumus.

Visbeidzot - kā VIP klientam jums ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem ir pieejami arī citi bankas pakalpojumi.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)